Podziękowania dla OpenPrint.pl

Cze 07 2018

Uprzejmie dziękujemy firmie www.OpenPrint.pl  za zorganizowanie akcji charytatywnej z okzji Dnia Matki i Dziecka w dniach 25 maja - 1 czerwca. Państwa wsparcie wspomoże codzienną działalność Fundacji na rzecz Instytutu Matki i Dziecka.

Zespół Fundacji IMiD

Czytany 615 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 czerwiec 2018 13:02
(1 głos)

About The Author

Fundacja

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

wolontariusze

Chcesz nam pomóc ?!

Fundację Instytutu Matki i Dziecka można wspierać na wiele sposobów, zarówno poprzez darowizny finansowe, jak i darowizny rzeczowe oraz wolontariat.

Wesprzyj nas !